Факультет журналістика

Якщо навчання в Польщі на факультеті журналістика це Ваша мрія, тоді ми з радістю підберемо для Вас чудовий університет. Декілька із можливих варіантів, розглянемо вже зараз:

1) Університет Сівітас

Провідний ВНЗ, розташований у самому центрі Варшави. Університет був заснований у 1997 році під патронатом Польської Академії Наук. Факультет журналістика та нові медіа: вартість навчання 1560 євро/рік.

2) Ягеллонський університет

Ягеллонський університет у Кракові – найдавніший навчальний заклад в Польщі і одне з найстаріших в цьому регіоні Європи. ВНЗ знаходиться в центрі Кракова і володіє сучасною інфраструктурою. Факультет журналістика та суспільні відносини: вартість навчання 2050 євро/рік.

3) Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського

Академія займає 8 місце серед усіх приватних університетів Польщі в 2017 році. Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського є найбільшим приватним ВНЗ в Малопольському воєводстві і другим у всій Польщі за кількістю студентів. Факультет журналістика і суспільна комунікація: вартість навчання 1175 євро/рік.

4) Варшавський Університет

ВНЗ зайняв 1 місце у рейтингу серед усіх університетів Польщі в 2017 році. Варшавський Університет – один із найбільш престижних вищих навчальних закладів, заснований ще у 1816 році під назвою Королівський Університет Варшавський. Факультет журналістика та медіа-дослідження: вартість навчання 3000 євро/рік.

5) Університет Казимира Великого

У даний час Університет Казимира Великого в Бидгощі є найбільшим у місті і другим в регіоні як з точки зору кількості професорів, спеціальностей, пропонованих форм навчання, так і з точки зору кількості студентів та випускників. Факультет журналістика і суспільна комунікація: вартість навчання 1022 євро/рік.

6) Університет Гданський

ВНЗ пропонує освіту майже у всіх областях академічних знань і професій в поєднанні з сучасними умовами навчання. Факультет журналістика та зв’язки з громадськістю: вартість навчання 2300 євро/рік.

7) Академія Фінансів та Бізнесу

Академія займає 6 місце серед усіх приватних університетів Польщі 2017.Це приватний інтернаціональний університет у Варшаві, заснований в 1996 році. Факультет журналістика та засоби зв’язку: вартість навчання 1200 євро/рік.

Зателефонуйте та отримайте безкоштовну професійну консультацію: +38 067 354 74 84 або +38 050 494 54 54