Перед приїздом на навчання до Польщі, важливим є подбати про кожен нюанс який б міг з комфортом пришвидшити процес адаптації студента. Серед найважливіших питань для кожного завжди є місце проживання. Хороше житло це наче перший крок в поставленій меті про європейську освіту. Більшість абітурієнтів та студентів надають перевагу проживанню в студентських гуртожитках, адже це  і веселіше і економніше.

Приватний чи державний гуртожиток обрати?

Студенти можуть обрати серед приватних або державних гуртожитків. У чому ж різниця? Приватні гуртожитки переважно відрізняються кращою якістю умов проживання, де ціна трішки вища від пропонованої ціни державних гуртожитків. Також приватні гуртожитки значно менші. Як правило це 2-3 поверхові будинки, де кількість місць не є такою значною, а акцент приділяється комфорту. Для прикладу, ціни в таких гуртожитках беруть початок від 550 зл/місяць у столиці Польщі та 400 злотих/місяць у місті Люблін. Державні гуртожитки, зазвичай зацікавлюють студентів з фінансової сторони, проте вони мають певну особливість: перш за все, державні гуртожитки забезпечують житлом своїх студентів, а вже потім якщо залишаються вільні місця поселяють студентів інших вузів. Тому, якщо Ви плануєте або вже стали студентом приватного ВНЗ, шанси проживати в державних гуртожитках не великі.

У всіх гуртожитках без виключень передбачаються: ліжка, шафи, столи, тумбочки, інтернет, крісла, кухні, душові відділення, ванні кімнати, туалети, пральня-автомат. Всі вони забезпечені охороною, та відеоспостереженням.

Часто приватні університети можуть запропонувати своїм студентам власні гуртожитки різного типу комфорту. Проте не завжди є достатня кількість місць для студентів, або ж відстань між гуртожитком та ВНЗ є занадто великою. Саме тому, з турботою про наших студентів, пропонуємо Вам послугу "Індивідуальний пошук гуртожитків в Польщі". Ми підберемо Вам від 3-5 варіантів гуртожитків з урахуванням всіх Ваших вимог, а саме: місцезнаходження, вартість, кількість студентів в кімнаті, наявність всіх необхідних меблів та інтернету,інше.

Послуга "Індивідуальний пошук гуртожитків в Польщі"

Вартість послуги становить лише 30 євро. У вартість входить:

 1. Підбір 3-5 варіантів гуртожитків з урахуванням індивідуальних вимог.
 2. Надання детальної інформації про місцезнаходження, вартість проживання, мінімальний термін проживання, деталі бронювання та фото кімнат. Детальна інформація про оснащення гуртожитку.
 3. Бронювання кімнати/місця в гуртожитку.
 4. Надання договору та реквізитів гуртожитку.
 5. Надання підтвердження бронювання та карту проїзду від гуртожитку до університету.

Гуртожитки у різних містах Польщі:

7 простих кроків пошуку та бронювання гуртожитку для Вас: 

 1. Зателефонуйте або замовте дзвінок на сайті, щоб ми розпочали пошук гуртожитка відповідно до Ваших потреб.
 2. На протязі  1-2 робочих днів ми надамо Вам перелік гуртожитків з детальним їх описом та фото.
 3. Оберіть найкращий для Вас варіант.
 4. Отримайте реквізити та договір з гуртожитком.
 5. Оплатіть кошти згідно з вимогами бронювання гуртожитка (це може бути оплата за перший місяць проживання або депозит, який повертається в кінці терміну проживання).
 6. Отримайте підтвердження бронювання та карти, як дістатись до гуртожитку.
 7. Насолоджуйтесь проживанням в обраному гуртожитку.

Ми попіклуємось про те, щоб знайти для Вас найоптимальніший варіант проживання,  щоб Ваше навчання в Польщі проходило в комфортних умовах.

За побажанням студентів чи їх батьків освітній проект Edu-Solution  може взятися за пошук відповідної квартири. За вказаними параметрами ми підшукаємо кілька пропозицій і вже на місці, ознайомившись з варіантами, студент чи його батьки оберуть квартиру.