Перед приїздом на навчання до Польщі, важливо подбати про кожен нюанс який б міг з комфортом пришвидшити процес адаптації студента. Серед найважливіших питань про які варто подбати заздалегідь це звісно ж питання оренди житла. Існує три найпоширеніші варіанти пошуку житла серед студентів. А саме пошук квартири, гуртожитку або ж окремої кімнати в квартирі (підселення). Фаворитом серед студентів залишається звісно ж пошук гуртожитку.

Студенти можуть обрати серед приватних або державних гуртожитків. У чому ж різниця? Приватні гуртожитки переважно відрізняються кращою якістю умов проживання, де ціна трішки вища від пропонованої ціни державних гуртожитків. Також приватні гуртожитки значно менші. Як правило це 2-3 поверхові будинки, де кількість місць не є значною, а акцент приділяється комфорту. Державні гуртожитки, зазвичай, зацікавлюють студентів низькою вартістю, проте вони мають певну особливість: першочергово державні гуртожитки забезпечують житлом своїх  власних студентів, і лише потім, якщо залишаються вільні місця, поселяють студентів інших вузів. 

У всіх гуртожитках без виключень передбачаються: ліжка, шафи, столи, тумбочки, інтернет, крісла, кухні, душові відділення, ванні кімнати, туалети, пральня-автомат. Всі вони забезпечені охороною, та відеоспостереженням.

Часто приватні університети можуть запропонувати своїм студентам власні гуртожитки різного рівня комфорту. Проте не завжди є достатня кількість місць для студентів, або ж відстань між гуртожитком та ВНЗ є занадто великою. 

Edu-Solutions пропонує Вам послугу “Індивідуальний пошук гуртожитків в Польщі“. Ми підберемо Вам від 3-5 варіантів гуртожитків з урахуванням всіх Ваших вимог, а саме: місцезнаходження, вартість, кількість студентів в кімнаті, наявність всіх необхідних меблів та інтернету, та ін.

Вартість послуги становить 30 євро. У вартість входить:

1. Підбір 3-5 варіантів гуртожитків з урахуванням індивідуальних вимог.

2. Надання детальної інформації про місцезнаходження, вартість проживання, мінімальний термін проживання, деталі бронювання та фото кімнат. Детальна інформація про оснащення гуртожитку.

3. Бронювання кімнати/місця в гуртожитку.

4. Надання договору та реквізитів гуртожитку.

5. Надання підтвердження бронювання та карту проїзду від гуртожитку до університету.

 

За Вашим бажанням, команда Edu-Solution  може знайти для Вас квартру в обраному Вами місті та вказаними критеріями.  Завжди гарантуємо реальні фото помешкань, правдиву інформацію та прямий контакт з власником житла.