Опіка над студентом – Edu-Solution піклується про безпеку, комфорт та швидку адаптацію своїх студентів. Ми приділяємо особливу увагу опіці над студентами, розуміючи наскільки це питання важливе для них та їхніх батьків. Частина студентів, що розпочинають навчання в Польщі, є неповнолітніми. Їм необхідна допомога у вирішенні різноманітних проблем в різних сферах життя, особливо на початкових етапах.

Задля безпеки студентів та спокою батьків ми розробили програму опіки над студентами і готові допомогти в будь-якій ситуації на території Польщі. Учасники програми отримають допомогу вже з першого дня приїзду на навчання:

1. Бронювання готелів для батьків в випадку супроводу.

2. Зустріч студента в Польщі.

3. Супровід до Університету та гуртожитку або квартири.

4. Отримання безкоштовного стартового пакету для зручного спілкування на території Польщі та вигідних дзвінків в Україну.

5. Забезпечення пакетом інформаційних матеріалів, куди входить: практична інформація, щодо пересування, харчування в Польщі, корисні поради, схеми транспортної системи, список телефонів основних служб в Польщі, інше.

6. Ознайомлення з правилами користування загальним медичним страхуванням у Польщі, вичерпна інформація, як викликати чи звернутись до лікаря при необхідності.

7. Надання інформації щодо пунктів обміну валют, а також торгових центрів обраного міста.

8. Допомога з відкриттям банківського рахунку.

9. Допомога в підборі і складенні договору про оренду квартири;

10. Ознайомлення з інформацією щодо марщруту Україна – Польща, Польща – Україна (автобус, залізниця, авіатранспорт).

11. Швидка допомога в телефонному режимі завдяки гарячій лінії в Варшаві.

12. Консультація щодо легалізації перебування на території  Польщі (карта перебування, продовження візи).

13. Юридична підтримка.

14. Підтримка в пошуку роботи.

Для абітурієнтів котрі не володіють польською мовою, але бажають навчатись вже цього року, ми пропонуємо адаптаційну програму інтенсивного вивчення польської мови. Дана програма відбудеться місяць перед початком навчання. Вона включатиме найнеобхідніші знання, які забезпечать легкий початок навчання. Інтенсивний 4-тижневий курс дозволяє вивчити основи польської мови або поглибити вже наявні знання мови.

Протягом навчання  в Польщі, студент може звертатись за підтримкою до представників освітнього проекту Educational Solution в будь-якій ситуації, яка стосується навчання та проживання.