Edu-Solution  – це освітній проект, який є офіційним представником ряду найуспішніших вищих навчальних закладів Польщі в Україні. Ми пропонуємо доступ до рейтингових та престижних польських ВНЗ. Згідно договору про міжнародну співпрацю, Edu-Solution має повноваження проводити реєстрацію та прийом документів від імені навчальних закладів, а також реалізовувати співбесіди, які є основою для вступу. Завдяки такій співбесіді кандидат уникає проходження вступних іспитів, а також пришвидшує отримання підтвердження вступу.

Наші Сертифікати

Що нас вирізняє?

Освітній проект Edu-Solution, формувався командою українських випускників котрі навчались у декількох університетах Польщі. Оскільки, в минулому, кожен з членів нашого проекту здобув власний досвід самостійного вступу та повної адаптації  в новому середовищі, спільно склавши здобутий досвід та інноваційні задуми, у 2013 році ми започаткували проект Edu-Solution. Присвятивши безліч часу та вдосталь зусиль, ми віримо, що кожен хто поставив собі метою європейський диплом – знайде безліч корисного, зокрема ефективних рішень, які втілені в нашому проекті. Адже наш досвіт є гарантією економії Ваших інвестицій і часу, які ви відкладаєте для омріяної цілі.

Наша мета!

Метою освітнього проекту Edu-Solution є допомога українській молоді отримати сучасну та якісну європейську освіту. А здобута освіта, в свою чергу, слугуватиме нашим випускникам гарантом  підвищення рівня конкурентоспроможності на міжнародному ринку праці або у ведені успішного, власного бізнесу.

Чому Edu-Solution?

Індивідуальний підхід до цілей та мети кожного нашого Абітурієнта

Відомо, що у кожного із нас свій погляд на ту чи іншу ситуацію. Ми ж не маємо на цілі переконати Вас що краще для Вас. Наша команда охоче дивиться «очима» наших Абітурієнтів на поставлену мету і лише показує на коротший та вірний шлях.

Гарантія вступу

Гарантія це конкретні факти. З нашої ж сторони вони такі: 1. Сертифікати від наших польських партнерів-ВНЗ; 2. Практичний досвід уже понад 5 років; 3. Репутація у польському академічному середовищі; 4. Відгуки наших клієнтів; 5.Відгуки наших партнерів-ВНЗ та наших українських партнерів; 6. Підписаний договір між нами та Абітурієнтом.

Працюємо із перевіреними університетами

Наша впевненість базується на тому, що ми пропонуємо Вам найкращих і перевірених. Для престижної і ефективної освіти потрібні кваліфіковані та інноваційні університети. Наші партнери в топ-і такого списку. Перед підписанням договорів з Університетами, ми оцінили всі необхідні для нашої молоді критерії: сучасне обладнання та аудиторії, гуртожитки/житло європейського рівня, широкість вибору програм дозвілля.

Наша пропозиція в цифрах

510 спеціальностей за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр та 230 за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр. І звісно ми лише в дорозі. Регулярно переглядаючи рейтинги польських ВНЗ і їхній розвиток на загальному ринку освіти, ми постійно шукаєм нових та якісних можливостей для наших студентів.

Пакети послуг для кожного

В проекті Edu-solution, базовими є три пакети послуг. Кожен з них складений під різні потреби наших Кандидатів. Проте за бажанням кожного з Абітурієнтів ми складемо індивідуальний пакет.

Ніяких прихованих комісій та платежів

Відгуки наших Абітурієнтів дорожчі від прихованої додаткової комісії. Вся вартість та витрати чітко прописані в договорі і після підписання не підлягають зміні.

Завжди поруч

Від першого дня приїзду Студента на навчання і аж до його випуску, ми надаємо цілком безплатну інформаційну допомогу. Незалежно від теми питання ми завжди готові помогти учасникам нашої програми. Також у випадку зацікавлення батьків – можемо звітувати про успішність та відвідування занять їхніх дітей.

Реальні ціни

Під час консультації, в процесі підбору нашим Абітурієнтам університету, ми одразу інформуємо про реальні ціни на проживання, навчання, харчування та інше. Попереджуємо про всі нюанси витрат характерних для конкретного місця знаходження обраного ВНЗ.

Edu-Solution – виключно освітній проект

Наш профіль – це освіта в Польщі. І щоб робити свою роботу на відмінно, ми не схрещуємо проектів. Ми не займаємось працевлаштуванням та туристичним бізнесом, а візові проблеми помагаємо вирішити лише нашим Студентам. Зосередження проекту виключно на освіти – наша особливість, яка викликає довіру.

Професіоналізм

Кожен великий крок в житті вимагає багато зусиль і впевненості. І кожен такий крок варто робити пліч-о-пліч із досвідченим другом. Прийнявши участь в проекті Edu-Solution, Ваш крок до європейської освіти буде одним із найвпевненіших та обдуманих рішень у Вашому житті. Сотні Абітурієнтів звертаються до нас із безліччю питань і завжди отримують достовірну та реальну відповідь. Ми раді ділитись своїм досвідом.

Економічні рішення – пріорітет

Проводимо постійну синхронізацію із нашими Університетами. Всі акції та знижки пропоновані нашими ВНЗ є найсвіжішими і достовірними. А про появу таких знижок інформуємо на нашому сайті, в соціальних мережах та консультуємо під час розмови.

Ми працюємо над тим, щоб Ваш шлях до європейської освіти став максимально зручним та безпечним. З нами Ви можете розраховувати на підтримку і допомогу у всіх питаннях пов’язаних з навчанням та життям в Польщі.