Практика за кордоном це чудова можливість розширити набуті знання, вдосконалити практичні навички за своєю спеціальністю. А також ознайомитись з культурою іншої країни  і одночасно удосконалити знання іноземної мови.

Під час проходження стажування студент може поринути у справжнє дослідження своєї галузі в провідних медичних установах в зарубіжних країнах.

Чудовий досвід

Незайвим буде звернути увагу на те, що отриманий досвід за кордоном дає студентам цілий ряд незаперечних переваг, особливо для студентів, які планують в подальшому віднайти себе як хорошого спеціаліста за кордоном.

Будуй свою кар`єру

Проходження міжнародної студентської практики чи стажування – це поза сумнівом стане не лише підготовкою для кар`єрного росту та вдосконалення своєї мовної практики, але і важливий запис у резюме для подальшого пошуку роботи.

Такі стажування дуже корисні тому, що сприяють взаємообміну цінним досвідом, відповідно, підвищенню рівня медичної освіти конкретного студента та рівня медицини загалом. Після засвоєння певного досвіду запускається так звана «ланцюгова реакція», яка полягає в тому, що студенти повертаються і прагнуть змінити систему у себе вдома.

Необхідні документи для стажування в Польщі

  • Закордонний паспорт
  • Довідку з місця навчання, що підтверджує статус студента
  • Резюме
  • Мотиваційний лист

Для кожної програми стажування або практики є свої вимоги для оформлення документів.   Стажування, як правило, відбуваються в літній період, вільний від основних занять час. Вартість послуг залежить від запиту клієнта.

Кількість осіб в групі для проходження стажування залежить індивідуально від конкретної спеціальності та потреб студентів. Ми забезпечуємо підтримку та послуги перекладача на території Польщі. Зателефонуте, щоб дізнатись більше інформації.