Міжнародні конференції, публікація власних наукових досліджень

Шановні науковці, професори, доктори наук, доценти, молоді вчені, аспіранти, студенти та спеціалісти-практики, без профільних обмежень, Вашій увазі пропонуємо ряд наукових видань, в яких Ви маєте можливість опублікувати результати науково-дослідної роботи у вигляді статей, тез та іншого роду наукових напрацювань.

Наукова публікація

Це доведення інформації до громадськості, оприлюднення результатів своєї наукової роботи, що свідчить про особистий внесок дослідника в розробку наукової проблеми.

Значення

Особливе значення мають наукові публікації, які вийшли друком у формі видань, бо це не лише забезпечення первинною науковою інформацією суспільства, але й повідомлення про появу нового наукового знання, передача його у загальне користування, підтвердження достовірності основних результатів і висновків наукової роботи, її новизни та наукового рівня, оскільки після виходу в світ публікація стає об`єктом вивчення й оцінки широкою науковою громадськістю на міжнародному рівні.

Окрім публікацій своїх наукових досліджень, запрошуємо Вас взяти участь у міжнародних науково-практичних конференціях, круглих столах, відкритих лекціях і не тільки, за участю провідних науковців та практиків, організаторами яких виступають державні та визнані Міністерством освіти приватні Вищі навчальні заклади Польщі.

Для участі у конференції чи публікації свого наукового напрацювання, необхідно заздалегідь звернутись для успішної реєстрації на участь. Варто врахувати також час підготовки пакету документів  та вироблення візи.

Ми пропонуємо безліч можливостей для цілеспрямованих людей, Ви неодмінно знайдете щось для себе. Не турбуйтесь про формальності та мовний бар’єр, ми забезпечимо Вас необхідною інформацією та перекладачем на території Польщі. Якщо з’явились запитання, зателефонуйте або скористайтесь формою зворотнього зв’язку на сайті.