Європейське стажування та практика для педагогів та молодих науковців

Більшість студентів хотіли б пройти практику за своєю спеціальністю в іншій країні. Набір за державною програмою відправки студентів, аспірантів та молодих вчених на наукове стажування поки що припинений, але освітній проект Educational Solution пропонує таку можливість завдяки власним підписаним договорам з іноземними навчальними закладами та компаніями.

Майбутні спеціалісти мають можливість отримати свій перший досвід роботи під час літніх канікул в рамах проходження закордонного стажування, яке неодмінно принесе вагомий внесок у майбутнє.

Як правило, практика за кордоном відбувається в рамках навчання студентів, або програми подвійного диплому.

 Необхідні документи для стажування в Польщі

  • Закордонний паспорт
  • Довідку з місця навчання, що підтверджує статус студента
  • Резюме
  • Мотиваційний лист

В залежності від програми стажування або практики можуть бути додаткові вимоги щодо пакету документів.

Можливості без обмежень

Стажування відбувається у науково-дослідницьких лабораторіях, зарубіжних підприємствах та організаціях. Також є можливість стажування для аспірантів та молодих науковців, без профільних обмежень. Вартість послуг залежить від запиту клієнта, кількості осіб в сформованій групі та тривалості стажування.

Наукові стажування для  викладачів ВНЗ та науковців

Мета

Можливість проведення дослідження в одному з державних та визнаного Міністерством освіти приватного вищого навчального закладу Польщі для викладачів, науковців, які працюють у ВНЗ та науково-дослідних інститутах.

Умови участі

Подавати заяву для наукового стажування можуть досвідчені науковці, як правило, з науковим ступенем. Головною умовою участі є працевлаштування в ВНЗ або науково-дослідному інституті в Україні. Попередні публікації також будуть хорошим плюсом для учасника найкового стажування. Одним з  критеріїв відбору є переконливий та добре спланований науковий план перебування у ВНЗ в Польщі, до якого планується поїздка.

Відкривайте для себе нові горизонти та сміливо крокуйте на зустріч перспективному майбутньому.